Speed-ball Senior

Prezentujemy speed-ball jako grę międzypokoleniową. Prowadzimy bezpłatne warsztaty skierowane do seniorów z rodzinami.

Speed-ball? Czemu nie! Udało nam się zarazić speed-ballem seniorów z regionu ziemi myślenickiej, bo to najlepsza dla nich forma rekreacji.

Rakieta do gry, piłka, stojak…Sprzęt i prowadzenie zajęć leży po stronie międzypokoleniowej drużyny zagorzałych miłośników tej formy ruchu, a od uczestników oczekuje się głównie dobrych chęci. Speed-ball to gra dla każdego bez względu na wiek, doświadczenie sportowe czy kondycję. Treningi Klubu Speed-Ball Senior odbywają się w myślenickich szkołach oraz w ramach działalności miejscowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkania prowadzi Wicemistrz Polski oraz animator speed-ball, którego przygoda z tym sportem rozpoczęła się gdy miał 74 lat. Podobno niemal każdy, kto spróbuje, wraca na zajęcia.

Jesteś ciekaw czy speed-ball to coś dla Ciebie? Skontaktuj się z nami. Od stycznia otwieramy nową grupę i kolejny cykl bezpłatnych zajęć dla seniorów z rodzinami. Początkiem wiosny planowany jest turniej z nagrodami. Warto więc podjąć to wyzwanie – już dziś! Zapraszamy do śledzenia aktualności na stronie oraz naszego fanpage’a Speed-ball w Myślenickim.

Projekt dofinansowano ze środków programu „Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.