Mistrzostwa Polski Seniorów w Speed-ballu.

Są aktywni, ambitni i spragnieni innowacji. Swoją postawą mogą zawstydzić niejednego młodego człowieka. W miniony weekend do Myślenic zjechali seniorzy z południowej i centralnej Polski, aby rywalizować podczas I Mistrzostw Polski Seniorów w Speed-ballu. Reprezentanci organizacji zrzeszających seniorów z Małopolski, Śląska, Dolnego Śląska oraz ziemi łódzkiej skrzyżowali swoje rakiety podczas Mistrzostw Polski w speed-ballu dedykowanych seniorom. Zawodnicy walczyli o najwyższe lokaty w grze na czas oraz w grze singlowej. Zawody odbyły się w formule dwóch turniejów z podziałem na płeć.

 Izabela Janczak-Bizoń, Stowarzyszenie Sportownia: „To co się wydarzyło w miniony weekend przerosło nasze oczekiwania. Zawody finałowe przy udziale seniorów to było jedno z najbardziej wzruszających wydarzeń w tym roku. Seniorzy pokazali nam niesamowite zaangażowanie i byli przygotowani do zawodów. Ten potencjał trzeba wspierać”.

Dziękujemy firmie Segafredo za przekazanie nagród dla zwycięzców zawodów.

Stowarzyszenie Sportownia składa podziękowania dla Gminy Myślenice oraz Województwa Małopolskiego za wsparcie finansowe wydarzenia.

Zestawienie:

WYNIKI MISTRZOSTWA SENIORÓW