Speed-ball Senior. Rekrutacja do 5 października!

SPORTOWNIA zaprasza UTW, Rady Seniorów, Kluby Seniora, NGO pracujące z seniorami do włączenia się w promocję aktywności fizycznej dzięki nowej dyscyplinie sportowej- speed-ball.

Projekt „Speed-ball Senior” zakłada nawiązanie współpracy z Partnerami wytypowanymi w rekrutacji, którzy zostaną wyposażeni w profesjonalny sprzęt do gry w speed-ball  o wartości 2500 złotych oraz wsparcie merytoryczno-organizacyjne.

Poznaj speed-ball  i co mówią seniorzy o tej dyscyplinie!

Spośród członków partnerskiej organizacji, z którą nawiążemy współpracę, zostanie wytypowany lider-senior, który zostanie przeszkolony i ramach wolontariatu sportowego będzie organizował spotkania rekreacyjne z grą w speed-ball dla innych seniorów. Liderzy będą mieli możliwość zorganizowania w swoich społecznościach cyklów wydarzeń popularyzujących sport w środowisku seniorów oraz w charakterze spotkań międzypokoleniowych. Ponadto w miejscu działalności Partnera zostanie zorganizowany pokaz otwarty speed-balla prowadzony przez Zbigniewa Bizonia – brązowego medalistę Mistrzostw Świata w Speed-ballu. Projekt dwuletni w ramach które odbędą się szkolenia, wizyta studyjna i  turniej finałowy.

Rekrutacja do 5 października! Formularz zgłoszeniowy dostępny jest w poniższym linku.

https://forms.gle/qtJ1xngQHkkwMb956

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. 

Zapoznaj się z zasadami programu:

Szczegóły programu i umowy partnerskiej